Obec Koryta

Aktuality

Čarodějnice 2018

Obec Koryta Vás zve na tradiční pálení čarodějnic. Sraz je v 19.30 hodin u obecního úřadu a bude zde připraveno občerstvení. Srdečně všechny zveme.


Divadlo 2018

Je nám potěšením Vás přivítat na dalším divadelním představení pod širým nebem v Korytech. Bude dne 9.6.2018 od 19 hodin. Letos nás svým osobitým humorem potěší Březenské divadlo hrou Zítra to zase s Vámi pořádně roztočíme. Po skončení divadla tradičně zahraje PUTNA k tanci i poslechu.


Koncert DUO ARAMIS

Velice srdečně Vás zveme na koncert hudební skupiny DUO ARAMIS dne 8.6.2018 od 18 hodin na hřišti v Korytech.

Hudební skupinu Duo Aramis tvoří dva kamarádi Vítězslav Murka a Roman Rýdel. Kapela existuje už několik let a můžete ji často potkávat na obrazovkách televize Šlágr. Muzikanti hrají na Harmoniku, Kytaru a klávesy. Skupina pochází ze Zlína a společně vydali už 3 CD/DVD - Běž za svou láskou, Čekej tiše a Ospalé ráno. Stejne tak je můžete vidět na DVD největších hitů TV Šlágr.
V jejich osobitém podání si můžete užít jak lidové písničky, tak také vlastní tvorbu.


Koncert ROXETTE REVIVAL

Pojďte se společně s námi rozloučit s prázdninami koncertem ROXETTE REVIVAL v sobotu 25.8.2018 od 19 hodin na hřišti v Korytech. Uslyšíte řadu známých hitů velice populární švédské kapely, u kterých můžete sedět i tančit. Těšíme se na Vás.