Aktuality

Nouzový stav

Vážení spoluobčané, všichni určitě sledujete dění nejen v naší zemi a věřím, že chápete nutnost opatření přijatých naší vládou. Všem nám to komplikuje život, ale bez společného úsilí se nepodaří tuto situaci vyřešit.

Za Město Mnichovo Hradiště je zřízena krizová infolinka 326 776 688. Linka bude v provozu každý den od 8:00 do 18:00 až do odvolání. 

Jak jsem Vás již informoval SMS zprávou, díky Katce Šramelové jste Ti z Vás, kteří jste reagovali, obdrželi ochrannou roušku. Pokud potřebujete další, dejte , prosím , vědět.

Dále bych chtěl nabídnout především seniorům naší obce, pokud by měli zájem o nákup potravin a jiných základních potřeb, kdyby se ozvali na můj telefon 723 539 002. Určitě jsme schopni to zajistit.

Vážení spoluobčané, prosím Vás o trpělivost a doufám za nás všechny, že společně se nám podaří z této nelehké situace vyjít. Udržujte si dobrou náladu a kdy jindy, než teď máte ideální čas strávit na Vaší zahrádce.


Přeložka vodovodu na horní návsi

V příloze naleznete dopis společnosti Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav ohledně plánované přeložky vodovodu na horní návsi v Korytech. Doporučujeme jej pozerně přečíst a zařídit se podle toho.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
2020-01-16-sdeleni-obyvatelum-koryta-prelozka-vodovodu-def.pdf 408 Kb